תרומה לילדים נזקקים

תרמו עכשיו לעמותת עלה

נזקקים לתקווה

מי שלא חווה את זה מקרוב לעולם לא יבין כמה קושי וסבל יש בחיים של ילד הסובל מנכות ומוגבלות קשה. כל פעולה פשוטה וכל דבר שנראה לכם טריוויאלי הוא לעיתים בלתי אפשרי לחלוטין עבורו ולעיתים כרוך במאמצים עילאיים מתישים ומפרכים. התמיכה שהילדים נזקקים לה וחוסר האונים של בני המשפחה מתסכלים ומתישים ומשרים תחושה של חוסר אונים וייאוש.

תרומה לחיים

בדיוק בנקודה הזאת נכנסת רשת עלה לתמונה על כל מערך המוסדות המורחב, התוכניות והכלים שהיא מעמידה לרשותם ולעזרתם של הילדים הנכים והחולים במחלות הקשות. כמו קרן אור באפילה מאירים צוות העובדים והמתנדבים המסור והאוהב של עלה על הילדים. מעניקים להם תרומה שלא תסולא בפז. את התקווה לחיים שמחים ומאושרים בתוך כל הקושי והסבל.

אתם מאירים להם פנים

כדי להמשיך ולהעניק לילדים בעלי המוגבלות והנכות ולחולים במחלות הקשות את הסיוע אנו זקוקים ללב הפתוח שלכם, לשותפות שלכם. תרומה לילדים נזקקים ותרומה לילדים חולים הזקוקים לכלים ומסגרות כדי לחיות, זו הדרך שלכם להאיר את העולם ולהפוך אותו לנח ונעים יותר עבורם.

תרומה מקדמת

אנו ב'עלה' משקיעים כל הזמן משאבים רבים בשילוב טכנולוגיות חדשניות המאפשרות לדיירים ולתלמידים להתקדם ולהתפתח ומפעילים כיתות חכמות, בשילוב אייפדים, מסכים חכמים, מערכות מיקוד מבט ואביזרי תמיכה רבים ונוספים, המאפשרים לכל תלמיד ודייר קשר ותקשורת מיטביים.

תרומה לילדים חולים

כיום, 'עלה' היא הרשת הגדולה בישראל המציעה רצף שירותים לאנשים עם מוגבלויות: מוגבלות שכלית התפתחותית, מורכבויות רפואית, שיתוק מוחין, אפילפסיה, טיי-זקס, אוטיזם, סיבוכים שנוצרו בעקבות גידול מוחי או תאונה, מגבלות ראייה ותנועה, קשיי נשימה ועוד.

תרומה ספורטיבית

אחד מתוך כל 200 תינוקות בישראל נולד עם מוגבלות שכלית התפתחותית. כיום, חיים בישראל כ-40,000 בני אדם עם מוגבלות שכלית התפתחותית אשר חווים קשיי הסתגלות רבים, ולפעמים גם ניכור חברתי לאור האתגרים הרבים העומדים בפניהם.
לכל אדם יש זכות להגשמה עצמית – גם אנשים עם מוגבלות שכלית התפתחותית ותקשורתית יכולים לחיות חיים מלאים, להגיע להישגים, ליהנות מפעילויות משותפות, לנהל אורח חיים בריא, ולקחת חלק בחוויות מעצימות אשר מעניקות תחושה של שותפות ומימוש עצמי.
עמותת עלה וארגון ספיישל אולימפיקס העולמי, חולקים תפיסת עולם דומה בנוגע לחשיבות חשיפת היכולות האדירות הטמונות באנשים עם מוגבלות שכלית התפתחותית, ובצורך להביא לידי שילובם בחברה. כאשר החברה מערימה קשיים על אנשים עם מוגבלויות, כולנו מאבדים הזדמנות – אנשים עם מוגבלויות מאבדים את היכולת לחוות הצלחה, ואנו כחברה מאבדים את ההזדמנות להיות חברה מכילה ומשלבת. באמצעות תכניות ואירועי הספורט של ספיישל אולימפיקס מצליחים הספורטאים להתגבר על מחסומים וקשיים עמם הם מתמודדים מדי יום.

חושבים קדימה

אנו בעלה לא נחים לרגע על זרי הדפנה, מתוך השטח ומהשיחות עם המשפחות היקרות של הילדים החולים עולים כל הזמן צרכים נוספים ורעיונות לקידום ופיתוח הפעילות. אנו שוקדים על הקמת סניפים נוספים כדי להקל על הילדים ולקדם אותם ככל האפר. זה תלוי רק בכם. תרומה לעלה היא תרומה לילדים נזקקים שיגידו לכם תודה בכל בוקר מחדש.

לתרומה לחצו כאן>

Created by