ראש הממשלה לשעבר וקפטן מכבי תל אביב ביקרו ברשת 'עלה' וריגשו את הילדים עם המוגבלויות

אהוד אולמרט ושרן ייני ביקרו הבוקר בקמפוס החדש של רשת 'עלה' בצפון בני ברק, פגשו את הילדים והביעו מחויבות לפעול למען המשך הטיפול בהם • יהודה מרמורשטיין, מנכ"ל ומייסד רשת 'עלה': "אולמרט וייני הבטיחו לפעול יחד למען הילדים עם המוגבלויות"

ראש הממשלה לשעבר אהוד אולמרט הגיע הבוקר (שני) לביקור במרכז החדש של עמותת 'עלה' – הרשת הלאומית לטיפול וקידום ילדים ואנשים עם מוגבלויות, שהוקם בצפון בבני ברק, ונפגש עם הילדים השוהים במקום. במהלך הביקור סקר בפניו יהודה מרמורשטיין, מנכ"ל ומייסד הרשת, את הפעילות הענפה של 'עלה', המעניקה רצף שירותים בתחום השיקום, הדיור והחינוך, לאנשים עם מוגבלויות בכל הרמות.

בביקור נטל חלק גם קפטן מכבי תל אביב בכדורגל, שרן ייני, שחתם על כדורגל לילדים ואמר, כי זהו ביקורו הראשון ברשת 'עלה' והוא כבר מרגיש ידיד קרוב של הילדים ושל מנהלי העמותה. "התרגשתי מהילדים ומהחיוכים שלהם. שמעתי כי חלק מהילדים של 'עלה' משתלבים במסגרות רגילות וזה משמח מאוד. התרשמתי מהצוות הנפלא המטפל בילדים. מהיום אני ידיד חדש ונאמן של רשת עלה".

אהוד אולמרט סייר ברחבי הקמפוס והתפעל מהעבודה האדירה שמעניקה הרשת לילדי 'עלה': "אני מעריך מאוד את העבודה של רשת 'עלה' למען הילדים עם המוגבלויות. המרכז החדש הוא מופת של מסירות, התנדבות, נתינה וחמלה. האנשים ב'עלה' מעניקים חיים לילדים, הכל פה חדשני ומיוחד, הכל נעשה לטובת הילדים וזה מרגש מאוד".

רו"ח ראובן שיף, נשיא 'עלה', אמר, כי הקמפוס החדש בבני ברק, המעניק שירותי חינוך ושיקום בפלטפורמה אקסטרנית למאות ילדים, המגיעים מדי בוקר מכ-50 רשויות מקומיות מחדרה ועד אשדוד, מהווה שינוי מהותי במערך הטיפול בילדים ואנשים עם מוגבלויות. "הבריכה ההידרותרפית החדשה ומרפאת השיניים הייחודית מהוות נדבך חשוב בסיוע גם לנפשם של הילדים, והושקעה בהן מחשבה רבה. רשת 'עלה' מתכננת גידול וצמיחה בכל הקשור לעזרה לאנשים עם מוגבלויות במרכז הרפואי השיקומי החדש, שאותו היא מקימה בימים אלה ברמלה".

יהודה מרמורשטיין, מנכ"ל ומייסד רשת 'עלה' הודה לאהוד אולמרט על היותו ידיד נאמן של רשת 'עלה' לאורך שנים רבות.

לשרן ייני אמר מרמורשטיין: "אני מקווה שתמשיך להבקיע שערים ותקדיש אותם למען ילדי 'עלה'. שימחת וריגשת את כל הילדים שלנו".

 

שתף את הפוסט:

שיתוף ב print
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp

פוסטים נוספים

שר התרבות והספורט חילי טרופר חנך את הבריכה הטיפולית במרכז 'עלה' בבני ברק

להמשך קריאה >>

או אה מי זה בא?!...

להמשך קריאה >>

הצטרף לניוזלטר שלנו!