מהעורף לחזית האנושית: מפקדי פיקוד העורף התרגשו בקמפוס 'עלה'

במסגרת היערכות לשעת חירום ובדיקת בטיחות במוסדות חינוך, הגיעו מפקדי פיקוד העורף מחוז דן לביקור בקמפוס החדש של עמותת 'עלה' – הרשת הלאומית לטיפול וקידום ילדים ואנשים עם מוגבלויות, הממוקם בצפון בני ברק.

בביקור השתתפו: מפקד המחוז – אלוף משנה חי רקח, מפקד נפת גנים – אלוף משנה (במיל') חזי זכריה, סגן מפקד יחידת קישור לרשות בני ברק – סגן אלוף (במיל') אמיר גרובר, מפקד גדוד חילוץ 7679 – סגן אלוף (במיל') שרון מלול, מפקד מכלול אוכלוסייה נפת גנים – רב סרן צורי לוי וקצינת קישור גנים – סגן גל דהן.

צוות הפיקוד התרשם מרמת הבטיחות הגבוהה במתחם, מהסטנדרטים הגבוהים והמוקפדים ומתקני הבטיחות המחמירים. כמו כן, נפגשו המפקדים עם הילדים והצוות, והתרשמו מרמת המוכנות הגבוהה שלהם למצבי חירום.

במהלך הסיור בקמפוס המפואר, המשתרע על פני 11,000 מ"ר, קיבלו המפקדים סקירה מאת דובר 'עלה' שימי סגל, על הפעילות הענפה של הרשת הוותיקה, המעניקה כבר 40 שנה רצף שירותים בתחום השיקום, הדיור והחינוך, לילדים ואנשים עם מוגבלויות, בכל רמות התפקוד, בכלל מרכזי הרשת ברחבי הארץ.

במקביל, המפקדים סקרו את תוכניות הצוות התפעולי והחינוכי של כלל המסגרות בקמפוס להיערכות לשעת חירום, ושמעו מהצוותים החינוכיים והרפואיים על האתגרים והפערים הקיימים בחינוך המיוחד, במיוחד במצבי חירום.

בסיום הביקור אמר אלוף משנה חי רקח: "מלבד ההתרשמות מהרמה הגבוהה של הבטיחות במתחם, המפגש עם הצוות המסור והילדים המיוחדים נתן לנו פרופורציות לחיים".

שתף את הפוסט:

שיתוף ב print
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp

פוסטים נוספים

נויה והיונה: ברכה מרגשת כזו לשנה החדשה טרם ראיתם. צפו >>>

להמשך קריאה >>

על הסטטוס - רגעים מרגשים מפעילות משנה חיים | מגע מכל הלב

להמשך קריאה >>

Created by