חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

כל אחד צריך לאמץ ילד כזה!

עמותת 'עלה' – הרשת הלאומית לילדים ואנשים עם מוגבלויות, אשר קיימת כבר 40 שנה ומעניקה שירותי שיקום, דיור, חינוך ותעסוקה למאות ילדים ובוגרים בכל רמות התפקוד, יוצאת בקמפיין גיוס המונים מיוחד.

תקופת הקורונה הקשה שעברה על כולנו, הייתה קשה פי כמה לילדים עם מוגבלויות. חלקם נשארו בבית במשך תקופות ארוכות, ללא יכולת לקבל את הטיפולים להם הם נדרשים, חלקם חלו בקורונה וכתוצאה מכך חלה הידרדרות במצבם הרפואי.

לאחר התקופה המאתגרת, נוצר צורך חיוני ברכישת ציוד רפואי שיקומי – מכשירי הנשמה, מחוללי חמצן, מיטות שיקומיות, ציוד רפואי מתקדם ואביזרי שיקום, שבעזרתם ניתן להציל את חייהם של ילדי 'עלה'.
אנחנו ב'עלה' מטפלים בילדים ואנשים עם המוגבלויות הכי קשות 24 שעות ביממה, 365 ימים בשנה. אנו עושים זאת בשמחה כבר 40 שנה, כעת אנו זקוקים לסיוע שלכם על מנת שנוכל להמשיך להעניק לילדים הללו טיפולים מצילי חיים.

אנא, עזרו לנו להמשיך לטפל, לשקם, לשנות ולהציל את חייהם של מאות ילדי 'עלה'. קחו על עצמכם ואמצו מילדי 'עלה' למשך שנה, 2 ילדים או יותר, ובכך תאפשרו לנו להמשיך להציל ולשנות חיים.

 

שתפו את הפוסט:

יחד נשנה חיים!

אנו, במרכזי רשת 'עלה' משקמים ומקדמים את הילדים והאנשים על המוגבלויות, כבר 40 שנה. 24/7 ללא הפסקה.
אנו עושים זאת בזכותכם, בזכות הכוח שאתם מעניקים לנו. בזכות החיבוק החם והאוהב בו אתם עוטפים אותנו. בלעדיכם לא היינו יכולים להעניק להם איכות חיים.
היו שותפים עמנו, ועזרו לנו להמשיך ולשנות חיים!