חבר הכנסת טור-פז התרגש במרכז 'עלה': "נותנים את הלב והנשמה לילדים"

חבר הכנסת משה (קינלי) טור-פז מסיעת 'יש עתיד' ביקר במרכז החדש של רשת 'עלה' בצפון בני ברק. טור-פז התלווה למנכ"ל ומייסד רשת 'עלה', יהודה מרמורשטיין, שהודה לו על הביקור: "שמח שאנשים כמוך מייצגים אותנו בכנסת, הפכת היום לידיד רשת עלה"

חבר הכנסת משה קינלי טור-פז, חבר בוועדת חוץ וביטחון ובוועדת החינוך, התרבות והספורט של הכנסת, הגיע הבוקר לביקור במרכז החדש והמפואר בבני ברק של עמותת עלה – הרשת הלאומית לטיפול בילדים ואנשים עם מוגבלויות. במרכז לומדים מאות ילדים עם מוגבלויות ברמות תפקוד מגוונות, המגיעים מדי יום מעשרות רשויות מקומיות.

חבר הכנסת טור-פז סייר בבית הספר, בגני הילדים, בבריכה ההידרותרפית המשוכללת. במרכז החדש ממוקמים גם מעונות היום השיקומיים וכן מרפאת שיניים לילדי ואנשים עם מוגבלויות.

את הסיור הוביל מנכ"ל ומייסד רשת עלה, יהודה מרמורשטיין, שסקר בפני חה"כ טור-פז את האתגרים הרבים העומדים בפני  הילדים והאנשים עם המוגבלויות והדגיש בפניו את עבודת הצוות הנפלאה של עובדי רשת עלה, המורים, צוותי החינוך, המטפלות ומדריכות הטיפולים במים ובפיזיותרפיה במקום.

חבר הכנסת משה (קינלי) טור-פז התרגש מאוד בביקור ואמר:

"אני מתרשם מהעבודה שנעשית במרכז עלה. זה מרחיב את הלב ומדהים אותי לראות מה ניתן לכל ילד וילדה, המשאבים הרבים  והאמצעים הטכנולוגים הטובים ביותר וכמובן גישת הצוות. רואים שהעובדים כאן נותנים את הלב ואת הנשמה והתרשמתי מהמקצועיות שלהם והעשייה החשובה למען כל ילד וילדה שזקוקים להם. אנחנו נעשה הכל כדי שתוכלו להמשיך לגדול ולעשות עוד למען עם ישראל".

יהודה מרמורשטיין, מנכ"ל ומייסד רשת עלה:

"הביקור של חבר הכנסת טור-פז היה חשוב ומרגש מאוד. שמחתי להכיר איש ישר דרך שבא עם אוזן קשבת לשמוע אותנו. אני שמח שיש אנשים כמוך בכנסת ישראל ומהיום הפכת לידיד רשת עלה".

שתפו את הפוסט:

יחד נשנה חיים!

אנו, במרכזי רשת 'עלה' משקמים ומקדמים את הילדים והאנשים על המוגבלויות, כבר 40 שנה. 24/7 ללא הפסקה.
אנו עושים זאת בזכותכם, בזכות הכוח שאתם מעניקים לנו. בזכות החיבוק החם והאוהב בו אתם עוטפים אותנו. בלעדיכם לא היינו יכולים להעניק להם איכות חיים.
היו שותפים עמנו, ועזרו לנו להמשיך ולשנות חיים!